Belépés
Elrejt
BEJELENTKEZÉS
Azonosító
Jelszó
 
Munkatársaink
 
 
Vezetés
 
Jakab Elemér - ügyvezető jakabe@jtc.hu
Horpácsi Imre - kereskedelmi igazgató horpacsii@jtc.hu
 
 
Ügyfélszolgálat
 
Stefánek Tamás - ügyfélszolgálat vezető stefanekt@jtc.hu
Hasáb Viktória hasabv@jtc.hu
Horváth Attila horvatha@jtc.hu
Széll Mátyás szellm@jtc.hu
Stadler Erika stadlere@jtc.hu
 
 
Raktár
 
Juhász János - raktárvezető juhaszj@jtc.hu
Balatoni Károly balatonik@jtc.hu
Csernáczki Róbert csernaczkir@jtc.hu
Németh László nemethl@jtc.hu
Szabó Edina szaboe@jtc.hu
Szirmai Péter szirmaip@jtc.hu
Tóth Katalin tothk@jtc.hu
 
 
Szerviz
 
Veres Zsolt - szervizvezető vereszs@jtc.hu
Bere Gergő bereg@jtc.hu
Schrott András schrotta@jtc.hu
Turupulyi Miklós turupulyim@jtc.hu
 
 
Beszerzés
 
Kreutzer Piroska - beszerzési vezető kreutzerp@jtc.hu
Jakab Balázs jakabb@jtc.hu
Lévai Zoltán levaiz@jtc.hu
Vereb Norbert verebn@jtc.hu
 
 
Pénzügy
 
Pozsonyi Gabriella - irodavezető, pénzügyi aszisztens  pozsonyig@jtc.hu