Belépés
Elrejt
BEJELENTKEZÉS
Azonosító
Jelszó
 

TP-Link 10Gbase-LR SFP+ LC Transceiver, 1310nm Single-mode, LC duplex connector, Up to 10km distance

Gyártói cikkszám: 

TXM431-LR

Termék ára:
- (bruttó)
  darab  
Garancia:
24 hónap szakszerviz Garanciális útmutató»
  • ADATOK
  • CSOMAGOK
  • LEÍRÁS
  • LINKEK
  • HÍREK
  • VIDEÓ
Ajánlat készítése  
E-mail cím (';'-vel elválasztva többet is megadhatsz)  
Saját e-mail cím (titkos másolat)
Ár (Nettó) HUF  
Megjegyzés
Loading