D-Link DGS-1005P PoE switch
LAN (1Gb/s): 5 port, fekete
Gyártói cikkszám:
DGS-1005P
Garancia:
24 hónap telephelyünkön
modell
DGS-1005P
fő tulajdonság
switch
PoE
igen
Csatlakozók
LAN (1Gb/s)
5 port
PoE port
4 port
Fizikai jellemzők
szélesség
100mm
magasság
28mm
mélység
98mm