Dobd át a képet a telefonodról vagy tabletedről a nagy TV-re!
2014.07.07.
A legtöbb okostelefonnal és tablettel kompatibilis Aerodisplay a TV-hez csatlakoztatva lehetőséget nyújt arra, hogy az eszköz képén megjelenő tartalmat a nagy képernyőn nézhessük.
A Goclever Aerodisplay-t a TV HDMI csatlakozójába kell csatlakoztatni és Wi-Fi-n keresztül megosztható a táblagép vagy telefon képernyője a televízión. Ugyanazt a tartalmat láthatjuk, csak sokkal nagyobban.
A nyaralási fotók, a videóink, a YouTube videók és bármi, ami a készülékünkön látható, átkerül a HDTV-re, azonnal. Az installálás és a képernyő tükrözése gyors és egyszerű folyamat.
A Goclever Aerodisplay elsősorban az INSIGNIA 5, INSIGNIA 5X, QUANTUM 400, Fone 570Q,
Fone 450Q, ARIES 70 / 785 / 101, ORION 70 / 785 / 100 / 102 / 97 és ELIPSO 71 Goclever gyártmányokkal kompatibilis, de a gyártó útmutatása szerint bármilyen, Android 4.2 operációs rendszert futtató eszközzel párosítható.
A világító kék HDMI adapter egy egyszerű és szabványos microUSB csatlakozón keresztül tölthető. A WiFi 802.11 b/g/n verzióit ismeri.