Belépés
Elrejt
BEJELENTKEZÉS
Azonosító
Jelszó
Goclever variációk tabletre
Goclever variációk tabletre
2014.11.10.

A Goclever tablet kínálatából pénztárca barát áron, kiváló minőségű és modern táblaszámítógépeket ajánlhatunk a felhasználóinknak, még a nagy márkák ellenében is. A két éves jótállás szinte már élettartam garancia. Variációkat mutathatunk iPad Mini alternatívának vagy a népszerű, telefonálásra is alkalmas 3G változatokra, valamint az újdonság Intel processzoros, Windows-os business class tabletet.

Az Apple iPad Mini 7,85 inch-es méret kategóriájában két tablet pc alternatívát mutathatunk azoknak, akik nem szánnának ilyen sokat egy táblagépre. A Goclever Quantum 785 kecses fehér tablet pc a legalacsonyabb árkategóriában található kétmagos, de erőteljes, többcélú számítógép.
 
 
Az Android 4.1 a hardverrel szoros harmóniában kiszolgálja az általános, napi használati igényeket, a böngészést, közösségi médiát és a multimédiás szórakozást, valamint az ekönyvek olvasását. A társa az Insignia 785 Pro sokkal erősebb vas. Intel Atom Z2580 processzor kimagasló teljesítményt nyújt összehasonlítva a tabletek megszokott ARM processzoraival.
 
 
A két gigaherzes CPU stabilan és zökkenőmentesen futtatja a grafikai vagy multimédiás appokat multitasking környezetben is. A kétmagos processzor az Intel Hyper-Threading technológiájával gyorsítja fel a programok futását. A nagy kapacitású akkumulátora hosszú távon munkára fogható. Érdekes funkció a Wireless Display, a kijelző tartalmát vezeték nélküli kapcsolaton keresztül a TV-re továbbíthatjuk. Az Insignia 785 PRO beépített GPS-szel rendelkezik.
 
 

 A mobiltelefon és a tablet pc útjai keresztezik egymást, nyilvánvaló igény, hogy a táblával telefonálni is lehessen. A Goclever nagyszerű 3G-s tableteket készít előnyös, versenyképes áron. Ebből a kínálatból egy igazán alacsony árú modell a Goclever Quantum 700M.
 
 
A megszokott kiépítésben, de jó minőségű hardverből készült készülék 3G-t, Bluetootht-t, GPS-t és két kamerát is tartalmaz. Ezen az áron a teljes felszereltség nagyon ütőképes ajánlat. Az Elipso 71 Marvell / Vivante processzorokkal és 1 GB rammal hasonlóan jó üzlet.
 
 
A hardver elemeket a végtelenségig lehet variálni. Nagyobb méretű IPS panellel és 4 magos GPU-val az Aries 785 egy árszintet feljebb lép. Cserébe szebb és sokkal jobb a képminősége, nagyobb akkumulátorával hosszabb ideig munkaképes.
 
 

 A tradicionális laptopot lecserélhetjük egy csúcskategóriás táblaszámítógépre. Az újdonság Goclever Insignia 1010 az első Goclever táblagép Intel processzorral, Microsoft Windows 8.1 operációs rendszerrel és teljes Microsoft Office 2013 irodacsomaggal.
 
A tabletként is és a teljes értékű billentyűzetéhez csatlakoztatva laptopként is használható 10 inches gépet négymagos Intel Atom Z37140D processzor hajtja 2GB DDR3 memória és 32 GB háttértár támogatásával. Az izmos tablet suhan a játékok alatt és megbirkózik az üzleti alkalmazások számításigényével is. Az windows-os asztali számítógéptől felállva ugyanaz a környezet fogadja a felhasználót a tabletjén is.
 
 
A Goclever táblaszámítógépek minden felhasználói igényt elsőrangú minőségben és komoly árelőnnyel tudják kiszolgálni. Javasold, hogy a partnereid a meglévő, elavult, lassú táblaszámítógépeit cseréljék le most modern Goclever tabletekre!