Belépés
Elrejt
BEJELENTKEZÉS
Azonosító
Jelszó
Ezt nézd meg: FSP vízhűtésés tápegység
Ezt nézd meg: FSP vízhűtésés tápegység
2017.06.16.

Az FSP az idei Computex-en mutatta be a gamer generáció számára készített vízhűtéses tápegységét. Az FSP Hydro PTM+ egy egyedülálló és szabadalmaztatott folyadékhűtéses tápegység, amelyet az FSP és a Bitspower közösen készített. A Hydro PTM+ a világ első tömeggyártásban készülő ilyen megoldása lesz. 80 Plus Platinum tanúsítvánnyal rendelkezik és csodálatos LED világítás mellett akár 1400W-tot is szállítani képes.

Az FSP Hydro PTM+ folyadékhűtéses tápegységet a Bitspower-rel közösen készítették, hogy megfeleljenek a legmagasabb biztonsági követelményeknek és előírásoknak. A Bitspower a számítógépek folyadékhűtési megoldásainak híres gyártója.

Ez a folyadékhűtéses tápegység lesz az első a világon, amely sorozatgyártásba került. A gépben meglévő folyadékhűtésre kapcsolható tápegység egyedülálló hűtési rendszere révén akár 1400W leadására is képes.

A Hydro PTM+ kiváló, 80 Plus Platinum tanúsítvánnyal rendelkezik. A magas hatékonyságát az integrált szenzorok sora használja ki. Amikor a terhelés 50% alatt van tartósan, akkor a ventilátor nem mozdul meg és a tápegység csöndben marad, azonban a leadott teljesítmény ekkor is elérheti 600W-ot.

Az FSP egyértelműen a gamer / modder világ felé vette az irányt, a Hydro PTM+ azok a gépépítők számára lesz kincs, akik a teljesítmény és hatékonyság mellett az innovatív megoldásokra is nagy hangsúlyt fektetnek. Az új folyadékhűtéses tápegység reméljük hamarosan megérkezik hozzánk is.

Addig is válogass FSP tápokat a gaming vonalból és nyerd meg az FSP Ryzen konfigurációját!