D-Link DGS-1100-24PV2 Smart PoE switch
LAN (1Gb/s): 24 port, menedzselhető, energiafelhasználás: 100W, fekete
Gyártói cikkszám:
DGS-1100-24PV2
Garancia:
24 hónap szakszerviz
modell
DGS-1100-24PV2 Smart
fő tulajdonság
switch
PoE
igen
Csatlakozók
LAN (1Gb/s)
24 port
PoE port
12 port
Fizikai jellemzők
szélesség
280mm
magasság
44mm
mélység
230mm
tömeg
2200g
szín
fekete
Egyéb tulajdonságok
energiafelhasználás
100W