Philips 40B1U5600 40" IPS LED monitor fekete 120Hz
40", 3440x1440, 120Hz, 21:9, 500cd/m2, 1200:1, 4ms, USB3.0, USB-C, HDMI, DisplayPort, fejhallgató kimenet, PIP/PBP, hangszóró, falra szerelhető (VESA), portré mód (pivot), forgatható (swivel), dönthető (tilt), 36W
Gyártói cikkszám:
40B1U5600/00
Garancia:
12 hónap szakszerviz
modell
40B1U5600
fő tulajdonság
monitor
kijelző mérete
40"
kijelző felbontása
3440x1440
kijelző típusa
IPS LED
kijelző felülete
matt
képarány
21:9
képfrissítési ráta
120Hz
fényerő
500cd/m2
kontrasztarány
1200:1
válaszidő
4ms
vízszintes látószög
178°
függőleges látószög
178°
szín
fekete
Csatlakozók
HDMI
1db
DisplayPort
1db
USB3.0
4db
USB-C
2db
fejhallgató kimenet
Egyéb tulajdonságok
PIP/PBP
igen
energiafogyasztás
36W