Dahua LM27-B201S 27" IPS LED monitor fekete 100Hz
27", 1920x1080, 100Hz, 16:9, 250cd/m2, 1000:1, 4ms, D-Sub, HDMI, hangszóró, falra szerelhető (VESA), dönthető (tilt), 36W