Asus VA34VCPSN 34" ívelt VA LED monitor fekete 100Hz (USB-C: 65W)
34", 3440x1440, 100Hz, 21:9, 300cd/m2, 3000:1, 4ms, USB3.0, USB-C, HDMI, DisplayPort, fejhallgató kimenet, LAN, PIP/PBP, hangszóró, falra szerelhető (VESA), forgatható (swivel), dönthető (tilt), 28,8W
Gyártói cikkszám:
90LM08JJ-B01170
Garancia:
12 hónap szakszerviz
Garanciális útmutató»
Gyártó részletes adatai
Elektronikus cím:
http://www.asus.com/
modell
VA34VCPSN
fő tulajdonság
monitor
kijelző mérete
34"
kijelző felbontása
3440x1440
kijelző típusa
VA LED
kijelző felülete
matt
képarány
21:9
ívelt
igen
képfrissítési ráta
100Hz
fényerő
300cd/m2
kontrasztarány
3000:1
válaszidő
4ms
vízszintes látószög
178°
függőleges látószög
178°
szín
fekete
Csatlakozók
HDMI
1db
DisplayPort
1db
USB3.0
3db
USB-C
LAN
igen
fejhallgató kimenet
Egyéb tulajdonságok
PIP/PBP
energiafogyasztás
28,8W
energia osztály
G
hangszóró
falra szerelhető (VESA)
forgatható (swivel)
állítható magasság (height)
dönthető (tilt)
cikknév kiegészítés
(USB-C: 65W)