Samsung ViewFinity S80PB S27B800PXP 27" IPS LED monitor fekete (USB-C: 90W)
27", 3840x2160, 16:9, 350cd/m2, 1000:1, 5ms, USB3.0, USB-C, HDMI, DisplayPort, fejhallgató kimenet, LAN, PIP/PBP, falra szerelhető (VESA), portré mód (pivot), forgatható (swivel), dönthető (tilt), 49W
Gyártói cikkszám:
LS27B800PXPXEN
Garancia:
36 hónap szakszerviz
Garanciális útmutató»
Gyártó részletes adatai
Elektronikus cím:
http://www.samsung.hu/
modell
ViewFinity S80PB S27B800PXP
fő tulajdonság
monitor
kijelző mérete
27"
kijelző felbontása
3840x2160
kijelző típusa
IPS LED
képarány
16:9
fényerő
350cd/m2
kontrasztarány
1000:1
válaszidő
5ms
vízszintes látószög
178°
függőleges látószög
178°
szín
fekete
Csatlakozók
HDMI
1db
DisplayPort
1db
USB3.0
3db
USB-C
LAN
igen
fejhallgató kimenet
Egyéb tulajdonságok
PIP/PBP
igen
energiafogyasztás
49W
energia osztály
G
falra szerelhető (VESA)
portré mód (pivot)
forgatható (swivel)
állítható magasság (height)
dönthető (tilt)
cikknév kiegészítés
(USB-C: 90W)