AOC CU34G2XP 34" ívelt VA LED gaming monitor fekete 180Hz
34", 3440x1440, 180Hz, 21:9, 350cd/m2, 4000:1, 1ms, USB3.0, HDMI, DisplayPort, fejhallgató kimenet, PIP/PBP, hangszóró, falra szerelhető (VESA), forgatható (swivel), dönthető (tilt), 52W
Gyártói cikkszám:
CU34G2XP/BK
Garancia:
36 hónap szakszerviz
modell
CU34G2XP
fő tulajdonság
monitor
kijelző mérete
34"
kijelző felbontása
3440x1440
kijelző típusa
VA LED
kijelző felülete
matt
képarány
21:9
ívelt
igen
képfrissítési ráta
180Hz
fényerő
350cd/m2
kontrasztarány
4000:1
válaszidő
1ms
vízszintes látószög
178°
függőleges látószög
178°
szín
fekete
gaming
igen
Csatlakozók
HDMI
2db
DisplayPort
2db
USB3.0
5db
fejhallgató kimenet
1db
Egyéb tulajdonságok
PIP/PBP
energiafogyasztás
52W