Equip Rackszekrény kiegészítő - EZFS-19-1-40-B (Fix polc, 19", 1U, Mélység: 400mm, fekete)
Gyártói cikkszám:
EZFS-19-1-40-B
modell
EZFS-19-1-40-B
fő tulajdonság
19" rack polc
szín
fekete
Model Number
EZFS-19-1-40-B
SKU
280616
1U 19'' D=250mm Rack Mount Shelf
TARTOZÉKOK-KIEGÉSZÍTŐK
Tápegység
FSP VITA BD ATX desktop tápegység 650W 80+ Bronze BOX
(Bruttó)
Nem tehető kosárba.
FSP VITA GM ATX desktop tápegység 1000W 80+ Gold BOX
Nem tehető kosárba.
FSP VITA GM ATX desktop tápegység 850W 80+ Gold BOX