Lanberg 19" szabadon álló rack szekrény 42U/800X1000 perforált ajtó, lapraszerelt, LCD kijelző, szürke
Gyártói cikkszám:
FF01-8042-23SL
Garancia:
36 hónap szakszerviz
modell
FF01-8042-23SL
fő tulajdonság
19" rack szekrény
szín
szürke
rack méret
42U
Garancia: 36 Hónap Megj.: 19" szabadon álló rack szekrény 42U/800X1000 perforált ajtó, lapraszerelt, LCD kijelző, szürke
A szekrény típusa
Szabadon álló
Méret
19"
ICT magasság
42 U
Összeszerelés típusa
Lapraszerelt
Munkamélység
810 mm
Első ajtó típusa
Perforált
Hátsó ajtó típusa
Perforált
Ajtó típusa
Egyoldalas
Maximális elülső ajtónyílási szög
180 °
Maximális statikus terhelés
1200 kg
Ventilátorok helyének száma
6
Függőleges sínek száma
4
Termosztát
Igen
LCD panel
Igen
Szín
Szürke
RAL szín
RAL7035
Időjárásálló minősítés
IP20
Első ajtó vastagsága
5 mm
Hátsó ajtó vastagsága
1 mm
Felső és alsó panel vastagsága
1.5 mm
Oldalpanel vastagság
1.2 mm
Szerelősínek vastagsága
2 mm
Vázvastagság
1.5 mm
Egyéb elemek lemezvastagság
1.3 mm
Mélység
1000 mm
Szélesség
800 mm
Magasság
2121 mm