AOC Agon Q27G42XE 27" IPS LED gaming monitor fekete 180Hz G-Sync
27", 2560x1440, 180Hz, 16:9, 300cd/m2, 1000:1, 1ms, HDMI, DisplayPort, fejhallgató kimenet, hangszóró, falra szerelhető (VESA), dönthető (tilt), 27W