AOC Agon Q27G42ZE 27" IPS LED gaming monitor fekete 260Hz
27", 2560x1440, 260Hz, 16:9, 300cd/m2, 1000:1, 1ms, HDMI, DisplayPort, fejhallgató kimenet, falra szerelhető (VESA), dönthető (tilt), 35W