Sharp 55HP6265E 55" QLED smart TV
FELÁRAS HÁZHOZSZÁLLÍTÁS, 55", 3840x2160, QLED, USB2.0: 2db, HDMI: 4db, fejhallgató kimenet, CI foglalat, S/PDIF optikai, hangszórók összteljesítménye: 24W, fogyasztás: 143W, fekete