Sharp 55HR7265E 55" QLED smart TV
FELÁRAS HÁZHOZSZÁLLÍTÁS, 55", 3840x2160, QLED, USB2.0: 2db, HDMI: 4db, fejhallgató kimenet, CI foglalat, S/PDIF optikai, hangszórók összteljesítménye: 24W, fogyasztás: 144W, fekete
Gyártói cikkszám:
55HR7265E
Garancia:
12 hónap szakszerviz
VIDEÓ
Kijelző
kijelző mérete
55"
kijelző felbontása
3840x2160
képarány
16:9
kijelző típusa
QLED
Hálózat
LAN
igen
Wi-Fi
igen
Bluetooth
Csatlakozók
USB2.0
2db
HDMI
4db
fejhallgató kimenet
CI foglalat
1db
CI foglalat típusa
CI+
S/PDIF optikai
1db
Fizikai jellemzők
tömeg
11kg
FELÁRAS HÁZHOZSZÁLLÍTÁS
Tulajdonságok
smart
analóg tuner
DVB-T
DVB-C
DVB-S
fogyasztás
144W
energia osztály
G
hangszórók összteljesítménye
24W