D-Link DGS-1210-16 rack switch
LAN (1Gb/s): 16 port, menedzselhető
Gyártói cikkszám:
DGS-1210-16
Garancia:
60 hónap szakszerviz
modell
DGS-1210-16
fő tulajdonság
switch
rack
igen
Csatlakozók
LAN (1Gb/s)
16 port
Fizikai jellemzők
szélesség
440mm
magasság
44mm
mélység
210mm