Samsung ViewFinity S95UC S49C950UAU 49" ívelt VA LED monitor fekete 120Hz (USB-C: 90W)
49", 5120x1440, 120Hz, 32:9, 350cd/m2, 3000:1, 5ms, USB3.0, USB-C, HDMI, DisplayPort, fejhallgató kimenet, LAN, PIP/PBP, hangszóró, falra szerelhető (VESA), forgatható (swivel), dönthető (tilt), 74W
Gyártói cikkszám:
LS49C950UAUXEN
Garancia:
12 hónap szakszerviz
Garanciális útmutató»
Gyártó részletes adatai
Elektronikus cím:
http://www.samsung.hu/
modell
ViewFinity S95UC S49C950UAU
fő tulajdonság
monitor
kijelző mérete
49"
kijelző felbontása
5120x1440
kijelző típusa
VA LED
képarány
32:9
ívelt
igen
képfrissítési ráta
120Hz
fényerő
350cd/m2
kontrasztarány
3000:1
válaszidő
5ms
vízszintes látószög
178°
függőleges látószög
178°
szín
fekete
Csatlakozók
HDMI
2db
DisplayPort
1db
USB3.0
2db
USB-C
1db
LAN
igen
fejhallgató kimenet
Egyéb tulajdonságok
PIP/PBP
energiafogyasztás
74W
energia osztály
G
hangszóró
falra szerelhető (VESA)
forgatható (swivel)
állítható magasság (height)
dönthető (tilt)
cikknév kiegészítés
(USB-C: 90W)