Equip Rackszekrény kiegészítő - EZFS-10-1-15-G (Fix polc, 10", 1U, Mélység: 150mm, szürke)
Gyártói cikkszám:
EZFS-10-1-15-G
Garancia:
3 év gyártói garancia
modell
EZFS-10-1-15-G
fő tulajdonság
10" rack polc
szín
szürke
rack méret
1U
tápegység teljesítménye
táp nélküli
rack
igen
Garancia: 36 Hónap
Design
Wall mountable
No
Features
Castor wheels
No
Rack capacity
1U
Technical details
Number of cartons per pallet
16 piece
Pallet net weight
15000 gram
Pallet gross volume
0 cubic_decimeter
Package volume
3153150 cubic_centimeter
Maximum number of stacking cartons
4 piece
Pallet net length
1300 millimeter
Pallet net width
1050 millimeter
Pallet net height
Packaging content
Manual
Mounting kit
Weight & dimensions
Rail to Rail Length
10 inch
Product Height
40 millimeter
Product Width
255 millimeter
Product Depth
150 millimeter
Material Thickness
1 millimeter
Product Weight
340 gram
Logistics data
Number of layers per pallet
4 piece
Pallet gross weight
427800 gram
Harmonized System (HS) code
Carbon Footprint
0.171 kilogram
Quantity per pallet
960 piece
Sustainability
Sustainability compliance
Yes
Packaging data
Quantity per pack
60 piece
Package Depth
160 millimeter
Package Height
50 millimeter
Package Width
285 millimeter
Quick installation guide
Package Weight
90 gram
General
Color
Light Grey
EAN
Model Number
EZFS-10-1-15-G
TARTOZÉKOK-KIEGÉSZÍTŐK
Tápegység
FSP VITA BD ATX desktop tápegység 650W 80+ Bronze BOX
(Bruttó)
Nem tehető kosárba.
FSP VITA GM ATX desktop tápegység 1000W 80+ Gold BOX
Nem tehető kosárba.
FSP VITA GM ATX desktop tápegység 850W 80+ Gold BOX