AOC Q27B3CF2 27" IPS LED monitor fekete 100Hz (USB-C: 65W)
27", 2560x1440, 100Hz, 16:9, 350cd/m2, 1500:1, 4ms, USB3.0, USB-C, HDMI, fejhallgató kimenet, hangszóró, falra szerelhető (VESA), dönthető (tilt), 35W