LG 86UR78GC 86" LED smart TV
FELÁRAS HÁZHOZSZÁLLÍTÁS, 86", 3840x2160, LED, USB2.0: 2db, HDMI: 4db, CI foglalat, S/PDIF optikai, hangszórók összteljesítménye: 20W, fogyasztás: 157W, fekete
Gyártói cikkszám:
86UR78GC
Garancia:
36 hónap szakszerviz
VIDEÓ
Kijelző
kijelző mérete
86"
kijelző felbontása
3840x2160
képarány
16:9
kijelző típusa
LED
Hálózat
LAN
igen
Wi-Fi
igen
Bluetooth
Csatlakozók
USB2.0
2db
HDMI
4db
CI foglalat
1db
CI foglalat típusa
CI+
S/PDIF optikai
1db
Fizikai jellemzők
FELÁRAS HÁZHOZSZÁLLÍTÁS
Tulajdonságok
smart
analóg tuner
DVB-T
DVB-C
DVB-S
fogyasztás
157W
energia osztály
G
hangszórók összteljesítménye
20W