Philips 24E2N1100LB 24" VA LED monitor fekete 100Hz
24", 1920x1080, 100Hz, 16:9, 250cd/m2, 4000:1, 4ms, D-Sub, HDMI, falra szerelhető (VESA), dönthető (tilt), 17,7W
Gyártói cikkszám:
24E2N1100LB/00
Garancia:
36 hónap szakszerviz
modell
24E2N1100LB
fő tulajdonság
monitor
kijelző mérete
24"
kijelző felbontása
1920x1080
kijelző típusa
VA LED
kijelző felülete
matt
képarány
16:9
képfrissítési ráta
100Hz
fényerő
250cd/m2
kontrasztarány
4000:1
válaszidő
4ms
vízszintes látószög
178°
függőleges látószög
178°
szín
fekete
Csatlakozók
D-Sub
1db
HDMI
1db
Egyéb tulajdonságok
energiafogyasztás
17,7W