LG 27U731SA-W 27" IPS LED smart monitor fehér (USB-C: 65W; távvezérlő)
27", 3840x2160, 16:9, 350cd/m2, 1000:1, 5ms, USB2.0, USB-C, HDMI, Wi-Fi, hangszóró, falra szerelhető (VESA), dönthető (tilt), 38,2W