Philips Evnia 3000 27M2N3501PA 27" IPS LED gaming monitor fehér 260Hz
27", 2560x1440, 260Hz, 16:9, 300cd/m2, 1000:1, 1ms, HDMI, DisplayPort, fejhallgató kimenet, hangszóró, falra szerelhető (VESA), portré mód (pivot), forgatható (swivel), dönthető (tilt), 35W
Gyártói cikkszám:
27M2N3501PA/00
Garancia:
36 hónap szakszerviz
modell
Evnia 3000 27M2N3501PA
fő tulajdonság
monitor
kijelző mérete
27"
kijelző felbontása
2560x1440
kijelző típusa
IPS LED
kijelző felülete
matt
képarány
16:9
képfrissítési ráta
260Hz
fényerő
300cd/m2
kontrasztarány
1000:1
válaszidő
1ms
vízszintes látószög
178°
függőleges látószög
178°
szín
fehér
gaming
igen
Csatlakozók
HDMI
2db
DisplayPort
1db
fejhallgató kimenet
1db
Egyéb tulajdonságok
energiafogyasztás
35W