Samsung M5 LS27FM501EUXDU 27" IPS LED smart monitor fehér
27", 1920x1080, 16:9, 250cd/m2, 1000:1, 5ms, USB2.0, HDMI, Wi-Fi, hangszóró, falra szerelhető (VESA), dönthető (tilt), 48W
Gyártói cikkszám:
LS27FM501EUXDU
Garancia:
24 hónap szakszerviz
Garanciális útmutató»
Gyártó részletes adatai
Elektronikus cím:
http://www.samsung.hu/
modell
M5 LS27FM501EUXDU
fő tulajdonság
monitor
kijelző mérete
27"
kijelző felbontása
1920x1080
kijelző típusa
IPS LED
kijelző felülete
matt
képarány
16:9
fényerő
250cd/m2
kontrasztarány
1000:1
válaszidő
5ms
vízszintes látószög
178°
függőleges látószög
178°
szín
fehér
Csatlakozók
HDMI
2db
USB2.0
2db
Wi-Fi
igen
Bluetooth
igen
Egyéb tulajdonságok
energiafogyasztás
48W
energia osztály
E
smart
hangszóró
falra szerelhető (VESA)
dönthető (tilt)
Fizikai jellemzők
tömeg
3,5kg
Garancia: 2 Év
27" Smart Monitor M5 FHD
LS27FM501EUXDU
Specifikációk
Kijelző
Képernyőméret (Class)
27
Sík / Ívelt
Sík
Aktív kijelző méret (Szé x Ma) (mm)
597.888(H) x 336.312(V)
Képarány
16:9
Panel típus
IPS
Fényerősség (jellemző)
250 cd/m2
Fényerősség (Min)
200 cd/m2
Statikus kontraszt-arány
1,000:1(Typ.)
HDR (High Dynamic Range)
HDR10
Felbontás
1,920 x 1,080
Válaszidő
5ms(GTG)
Látószög (H/V)
178°(H)/178°(V)
Színtámogatás
Max 16.7M
Frissítési arány
Max 60Hz
Színskála
72%
Általános jellemzők
Szemkímélő Üzemmód
Villódzásmentes technológia
Képméret
Windows minősítés
Windows 11
HDMI-CEC
Okos szolgáltatás
Okos típus
Smart / Okos
Operációs rendszer
Tizen™
Több készülékes élmény
Mobilról képernyőre, Hangtükrözés, Vezeték nélküli kapcsolat bekapcsolása
Interfész
HDMI
HDMI Verzió
1.4
HDCP Version (HDMI)
2.2
USB
2
USB Type-A Downstream Port
2
USB Type-A Downstream Version
Beépített Wi-Fi
Igen (WiFi5)
Bluetooth
Igen (BT5.2)
Hang
Hangszóró
Speaker Output
10W
Adaptív hang
Működési feltételek
Hőmérséklet
10~40 °C
Páratartalom
10~80% (Nem lecsapódó)
Formaterv
Előlap szín
Fehér
Hátlap szín
Állvány szín
Talp típus
Egyszerű
Döntés
-2.0°(±2.0°)~+15.0°(±2.0°)
Fali tartó
100 x 100
Eco
Energiahatékonysági osztály
E
Egyéb áramfelvételi adatok
Áramellátás
AC 100~240V
Energiafogyasztás (Max)
48 W
Energiafelhasználás (jellemző)
20.4 W
Energiafogyasztás (DPMS)
0.50 W
Energiafogyasztás (éves)
30 kWh
Típus
Külső tápegység
Méretek
Méret talppal (Szé x Ma x Mé)
612.7 x 468.1 x 200.1 mm
Méret talp nélkül (Szé x Ma x Mé)
612.7 x 369.6 x 41.1 mm
Csomagolás méretek (Szé x Ma x Mé)
667 x 100 x 467 mm