Garancia kiterjesztés a Kingston NV3 SSD-khez
2025.02.10.
A Kingston NV3 1TB PCIe x4 (4.0) M.2 2280 SSD-k jótállási idejét 3 évről 5 évre emelte a Kingston. A garancia kiterjesztése minden NV3 SSD-re vonatkozik, amelyet a bevezetés óta értékesítettünk, annak ellenére is, hogy a csomagoláson 3 év szerepel.
A gyártói 5 éves jótállás minden már forgalomba hozott és ezt követően eladásra kerülő Kingston NV3 1TB PCIe x4 (4.0) M.2 2280 SSD-re vonatkozik. A csomagoláson még a 3 éves jótállás szerepelhet, de ennek ellenére már a kiterjesztett időszak az érvényes.

A Kingston NV3 PCIe 4.0 NVMe SSD meghajtót olyan felhasználóknak szánják, akik nagy kapacitású 4x4 NVMe PCIe teljesítményt keresnek kompakt formában. A Kingston NV3 akár 6000 / 5000 MB/s írási/olvasási sebességet (kapacitástól függően) nyújt, így gyorsabb rendszert biztosít, amely képes kezelni számos különféle munkafolyamatot a szerkesztéstől a játékok futtatásáig.

Az 500GB és 4TB közötti kapacitással kapható NV3 megfelelő tárhelyet biztosít az alkalmazások, dokumentumok, fényképek, videók, játékok és egyéb alkalmazások számára. Az NV3 egyéves ingyenes Acronis® True Image for Kingston szoftvert is tartalmaz a Kingston SSD Manager alkalmazással együtt, amely lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy nyomon kövessék a meghajtó állapotát és a lemezhasználatot, frissítsék a firmware-t, és biztonságosan törölhessék az adatokat.
