Equip Rackszekrény kiegészítő - EZFS-10-1-20-B (Fix polc, 10", 1U, Mélység: 200mm, fekete)
Gyártói cikkszám:
EZFS-10-1-20-B
modell
EZFS-10-1-20-B
fő tulajdonság
10" rack polc
szín
fekete
Model Number
EZFS-10-1-20-B
SKU
280614
1U 10 INCH SHELF D=200MM, BLACK
TARTOZÉKOK-KIEGÉSZÍTŐK
Tápegység
FSP VITA BD ATX desktop tápegység 650W 80+ Bronze BOX
(Bruttó)
Nem tehető kosárba.
FSP VITA GM ATX desktop tápegység 1000W 80+ Gold BOX
Nem tehető kosárba.
FSP VITA GM ATX desktop tápegység 850W 80+ Gold BOX